Loading trending videos...
Loading trending videos...
Nieoficjalny hymn niebycia naszych na mundialu. Shakira nie poleca. ►Posłuchaj na Spotify: https://open.spotify.com/track/571g5kMgppoqecAL1plraC?si=4a9b7aaa8aad45a8 Subskrybuj: http://www.youtube.com/cybermarianpl ►Muzyka: Sztuczny Dym https://www.youtube.com/@SztucznyDym ►Mix i mastering: WARAS studio https://www.youtube.com/@warasstudio7276 ►Słowa: Cyber Marian ►Wokal: Cyber Marian shAIkira ►Tekst Piosenki: Mundial, turniej wielki rusza. A ja mam spokój, mnie to nie wzrusza. Nie będę się wkurzał, tętno będzie w normie. Brak naszych na boisku trzyma mnie w formie Ciśnienie nie podskoczy, serce równo bije. Brak ryzyka zawału – dłużej pożyję! Żadnego darcia mordy, bez bluzgów na sędziego. Jestem oazą spokoju i co w tym, kurczę, złego? Nie ma naszych na mundialu! Nie ma szczęścia, nie ma żalu! Nie ma naszych na mundialu! Nie ma wstydu i medalu! Nie będzie stresu, bicia piany. Bez-mundialowy stan jest udany! Nie będzie meczu otwarcia, gdzie emocje jak dzikie szaleją. I meczu o wszystko, ze zgubną nadzieją. Nie będzie meczu o honor i pakowania walizek. Nikt nie będzie szukać lotniczych zniżek. same korzyści, posłuchaj mnie, kolego. na tych mistrzostwach... nie będzie niczego! Nie ma naszych na mundialu! Nie ma szczęścia, nie ma żalu! Nie ma naszych na mundialu! Nie ma wstydu i medalu!
No comments yet. Be the first to start the conversation!




